Page MenuHomeSealhub

Wdrożenie do projektów komercyjnych
Updated 940 Days AgoPublic

Jak działa Sealcode?

Sealcode wyróżnia się tym, że nie śledzimy czasu pracy - płacimy za wykonane zadania, a nie za przesiedziane godziny. Dzięki temu nie musisz się przejmować negocjowaniem stawki ani podwyżkami - po prostu im sprawniej Ci idzie, tym więcej zarabiasz.

Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie mieć też skrajnie dynamiczne podejście do pracy. Programiści i testerzy sami decydują o tym, których tasków się podejmują i w jakich godzinach to robią. Nie ma żadnych limitów do wyrobienia - jeżeli ktoś nie chce brać tasków, to po prostu ich nie bierze.

Rozliczamy się na zasadzie umowy ramowej o dzieło - która zobowiązuje nas do zapłacenia za każde wykonane komercyjne działanie. Firma dba o to, aby były taski do wzięcia i umieszcza je w naszym Kanbanowym boardzie.

Jesteśmy zatem ciekawą opcją dla osób, które mają aktualnie pracę (czy to w IT, czy poza IT) i szukają nowych wyzwań, szansy rozwoju, doświadczenia komercyjnego. Jeżeli interesuje Cię taki rodzaj współpracy, czytaj dalej :)

Godzenie Sealcode z inną pracą

W Sealcode nie robimy umów na wyłączność. Możesz pracować także w innych miejscach i szukać najlepszego dla Ciebie miejsca pracy. Większość z nas pracuje także poza Sealcode, traktując Sealcode jako miejsce do "dorabiania sobie" i ćwiczenia konkretnych technologii i umiejętności.

Jak się wdrożyć

Jeżeli chcesz brać udział w naszych projektach komercyjnych - jako programista lub tester, postępuj według poniższych instrukcji:

 1. (dotyczy tylko programistów lub osób chcących stać się programistami) Wykonaj zadanie rekrutacyjne i wyślij je do nas zgodnie z załączonymi instrukcjami. Poczekaj na odpowiedź z naszej strony. Jeżeli już wykonał*ś zadanie rekrutacyjne i masz od nas odpowiedź, przejdź do kroku 2.
 2. Załóż konto na naszym Sealhubie: https://hub.sealcode.org/auth/register/
 3. Dołącz do naszych grup na Telegramie (w szczególności Public oraz Organizacyjne): https://hub.sealcode.org/w/sealcode_wiki/telegram/
 4. Założ konto na board.sealcode.org i przedstaw się: https://board.sealcode.org/c/hello
 5. (dotyczy programistów) Sklonuj i odpal u siebie apkę z tego repozytorium: https://hub.sealcode.org/diffusion/PLAY/. Pozwoli to przetestować Twoje środowisko. W razie problemów z setupem - napisz na grupie Public.
 6. Zapoznaj się z treścią umowy, jaką podpisujemy z programistami:  W razie pytań śmiało pisz na kontakt@sealcode.org, dzwoń na 662 842 840 lub pisz do Kuby na Telegramie, wszystko na spokojnie omówimy.

  Umowę wypełnij, zapisz do PDF i podpisz za pomocą Profilu Zaufanego
 7. Napisz do Kuby na telegramie, aby nadał Ci odpowiednie uprawnienia na Sealhubie, podając mu swój nick sealhubowy i PDF z podpisaną umową. Umów się z nim na calla wprowadzającego w aktualne projekty. Umowę podpiszemy i odeślemy cyfrowo.
 8. Zapoznaj się z treścią poniższych artykułów na wiki:
 9. (dotyczy programistów) Ustaw libki do lintowania wg tego tutoriala: https://hub.sealcode.org/w/sealhub_workflow/linting/
 10. (dotyczy programistów) Zainstaluj Arcanista: https://hub.sealcode.org/w/sealhub_workflow/narzedzia/arcanist/
 11. (dotyczy programistów) Wykonaj w Review Workflow jednego z tasków oznaczonego jako Good for Training, aby na jego podstawie wdrożyć się w Review Workflow. Po wylądowaniu tego taska masz zielone światło do brania wszystkich innych tasków :)
Last Author
kuba-orlik
Last Edited
Sep 19 2021, 10:57

Event Timeline

kuba-orlik edited the content of this document. (Show Details)
kuba-orlik published a new version of this document.
kuba-orlik edited the content of this document. (Show Details)
kuba-orlik edited the content of this document. (Show Details)